Si te hapm 0 fb me foto

Go down

Si te hapm 0 fb me foto

Post by Admin on Sat Dec 03, 2016 9:58 am

Per vodafon internet falas 0.facebook.php.pkw-aufladen.de , 0.facebook.com.php.1proxy.de ...
0.facebook.com.php.gomko.net
per amc Dhe eagle , me opera 4.2 e hap duke shkruajtur m.0.facebook.com ,,, por ,duhet te klikosh tek fotoqe te hapet ... por behet dhe me opera 7.1 duke e kaluar nga socket http ne http dhe load immage cojeni tek x ... dhe duke shkruajtur m.0.facebook.com .
PLUSI E HAP VETE ,NUK KA NEVOJE PER PPROGRAME

Admin
Admin

Posts : 2
Join date : 2016-12-03

View user profile http://info-tech.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum